| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίου Pocket για Εσωτερικό Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm - 2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4cm - 6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5cm - 7.5cm |
| Ύψος | 6cm - 25cm |
| Στροφές | 4 - 7 Στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Προσαρμοσμένο στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο/Κατασκευαστής καναπέδων |