| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Εσωτερικού Ελατηρίου Τσέπης Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Σπειρών | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |