| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Εσωτερικού Ελατηρίου Καναπέ Ελατήριο Τσέπης |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Το ελατήριο τσέπης για καναπέ είναι μια επαναστατική καινοτομία στην κατασκευή καναπέδων. Προσφέρει ανώτερη άνεση και στήριξη.
Κάθε ελατήριο τσέπης λειτουργεί ανεξάρτητα, προσαρμοζόμενο με ακρίβεια στα περιγράμματα του σώματος και την κατανομή βάρους. Αυτό εξασφαλίζει μια ομοιόμορφη και εξατομικευμένη εμπειρία καθίσματος. Τα υψηλής ποιότητας υλικά που χρησιμοποιούνται στα ελατήρια τσέπης ενισχύουν την ανθεκτικότητα και την ελαστικότητα, κάνοντας τον καναπέ να διαρκεί για χρόνια. Για παράδειγμα, όταν κάθεστε, τα ελατήρια ανταποκρίνονται ομαλά, μειώνοντας τα σημεία πίεσης και αποτρέποντας την καθίζηση. Ο σχεδιασμός του συμβάλλει επίσης σε εξαιρετική ροή αέρα, διατηρώντας τον καναπέ φρέσκο και υγιεινό.