| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Το ελατήριο τσέπης για καναπέ είναι προσαρμοσμένο για να καλύψει τις συγκεκριμένες ανάγκες των κατασκευαστών καναπέδων. Το μέγεθος του ελατηρίου μπορεί να ρυθμιστεί για να ταιριάζει στις απαιτήσεις του καναπέ, διασφαλίζοντας ότι εφαρμόζει τέλεια και παρέχει το επιθυμητό επίπεδο στήριξης.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Εσωτερικού Ελατηρίου Τσέπης για Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |