| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 25-25.3USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Προσαρμόσιμη αντοχή Υψηλό άνθρακα χάλυβα Wire Pockets Springs Sofa Pocket Spring
Περιγραφές προϊόντων
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιές για καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 Γύρες |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2Η μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
Το πορτοφόλι του καναπέ είναι ένα αξιοσημείωτο χαρακτηριστικό που αυξάνει την άνεση του καθίσματος σας.Κάθε ελατήριο περιβάλλεται από τη δική του τσέπη, επιτρέποντας ανεξάρτητη κίνηση και ακριβή υποστήριξηΟ σχεδιασμός αυτός εξασφαλίζει την ομοιόμορφη κατανομή της πίεσης, μειώνοντας την δυσφορία και την κόπωση.
Τα ατομικά ελατήρια τσέπης συνδυάζονται με το σώμα σας, προσφέροντας μια εξατομικευμένη και πολυτελή αίσθηση.
Επιπλέον, η αντοχή του ελατηρίου τσέπης του καναπέ είναι εντυπωσιακή.Μπορεί να αντέξει συχνή χρήση χωρίς να χάσει το σχήμα ή το στήριγμα του.
Εν ολίγοις, το πορτοφόλι του καναπέ συνδυάζει λειτουργικότητα και άνεση, βελτιώνοντας την εμπειρία του καναπέ σας.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()