| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Το Pocket Spring Coil μας έχει σχεδιαστεί με ακρίβεια για να προσφέρει εξαιρετική άνεση και αντοχή για μαξιλάρια καναπέ.ενσωματώνεται απρόσκοπτα με διάφορα μεγέθη μαξιλαριών καναπές παρέχοντας παράλληλα ανεξάρτητη υποστήριξη μέσω του καινοτόμου σχεδιασμού ελατήριας τσέπης.
| Ονομασία του προϊόντος | Τσέπη ελατήρια του καναπέ Εσωτερική μονάδα ελατήρια |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm - 2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4 - 6,5 εκατοστά |
| Μέση διάμετρος | 4.5 - 7.5cm |
| Υψόμετρο | 6 - 25 εκατοστά |
| Στροφές | 4 - 7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή εξατομικευμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και έλαση |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |