| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Το ελατήριο τσέπης καναπέ μας είναι σχεδιασμένο για μέγιστη άνεση και ανθεκτικότητα, προσφέροντας προσαρμόσιμες λύσεις για κατασκευαστές καναπέδων που αναζητούν ανώτερη υποστήριξη μαξιλαριού.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης για Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Διαθέσιμο σε μια ολοκληρωμένη γκάμα μεγεθών για να ταιριάζει τέλεια σε οποιαδήποτε διαμόρφωση καναπέ, από συμπαγείς διθέσιους μέχρι ευρύχωρους γωνιακούς. Τα ελατήριά μας μπορούν να προσαρμοστούν με ακρίβεια για να καλύψουν τις συγκεκριμένες κατασκευαστικές σας απαιτήσεις.