| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Κεραυνός τσέπης για καναπέ 4' |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.3-2.9USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Μονάδα Ελατηρίων Pocket Υψηλής Ποιότητας για Καναπέ, Έδρα, Μαξιλάρι
Περιγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Εσωτερικού Ελατηρίου Pocket για Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Το ελατήριο pocket για καναπέ είναι ένα βασικό εξάρτημα σε καναπέδες υψηλής ποιότητας. Κάθε ελατήριο είναι ατομικά τυλιγμένο σε μια υφασμάτινη θήκη, παρέχοντας ανεξάρτητη στήριξη. Αυτός ο σχεδιασμός προσφέρει εξαιρετική άνεση και ανθεκτικότητα. Προσαρμόζεται στο σχήμα του σώματός σας, μειώνοντας τα σημεία πίεσης. Επιπλέον, ενισχύει τη μακροζωία του καναπέ. Με την ανώτερη ποιότητά του, το ελατήριο pocket για καναπέ εξασφαλίζει μια πολυτελή εμπειρία καθίσματος.