| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Μονάδα ελατηρίου τσέπης |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Άρθρα | Ελατήριο τσέπης στρώματος |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο της άνοιξης | 6-25 εκατοστά |
| Γυρίζει η τροχιά | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (προσαρμοσμένο) |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Χρήση | Για εργοστάσιο/παρασκευαστή στρώματος ή καναπέ |
Ιδρύθηκε το 2010, το Foshan Gaoming Yirilom Household Co., Ltd είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε αξεσουάρ επίπλων, συμπεριλαμβανομένων των ποικιλιών ελατηρίων τσέπης καναπέ, ελατηρίων τσέπης στρώμα,Πυροσβεστήρες, στρώματα, ελατήρια ζιγκ ζαγκ και άλλα είδη επίπλων.
Το εργοστάσιο μας βρίσκεται στο Foshan της Κίνας, καλύπτει μια έκταση 5000 τετραγωνικών μέτρων και απασχολεί περισσότερους από 50 τεχνικούς με πάνω από 13 χρόνια εμπειρίας σε αξεσουάρ επίπλων.Τα προϊόντα μας διαχειρίζονται αυστηρά σύμφωνα με το σύστημα διαχείρισης ποιότητας ISO9001 και όλα τα στοιχεία περνάνε την πιστοποίηση SGS.
Είμαστε σίγουροι ότι θα προσφέρουμε ένα ευρύ φάσμα προϊόντων που θα ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις σας.Μπορούμε να παρέχουμε προσαρμογή και να αναπτύξουμε αγορές ειδικά για εσάςΘα είμαστε ειλικρινείς συνεργάτες σας στην Κίνα.