| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές τσέπης ελατηρίου |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Μονάδα Ελατηρίων Τσέπης σε Οικονομική Τιμή για Κατασκευαστές Καναπέδων
Περιγραφές Προϊόντων
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης για Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Καναπέδων |
Αναβαθμίστε την άνεση και την ποιότητα των επίπλων σας με τις premium μονάδες ελατηρίων τσέπης μας, σχεδιασμένες ειδικά για καθίσματα καναπέδων και πολυθρόνων. Σε αντίθεση με τα παραδοσιακά λουριά ή τα ελατήρια τύπου drop-in, αυτές οι μονάδες διαθέτουν εκατοντάδες μεμονωμένα ελατήρια, καθένα τυλιγμένο στην δική του υφασμάτινη θήκη. Αυτό επιτρέπει σε κάθε ελατήριο να αντιδρά ανεξάρτητα στο βάρος και την κίνηση, παρέχοντας ανώτερη, προσαρμοζόμενη στο σώμα στήριξη που αποτρέπει την καθίζηση και ενισχύει τη μακροζωία.
Σχετικά με εμάς