| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.2~1.5/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπυκνωμένη τυλιγμένη συσκευασία: 10-20PCS/ συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης για Μαξιλάρια |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 0,9mm-1,2mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4,5-5,0cm |
| Μεσαία διάμετρος | 5,2-5,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 500 ΤΕΜΑΧΙΑ |
| Υφαντό ύφασμα | 50-100g/m² Ή Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή μαξιλαριών |
Το ελατήριο τσέπης μαξιλαριού λόγω των ανεξάρτητα τοποθετημένων ελατηρίων, καθένα από τα οποία τοποθετείται σε υφασμάτινη θήκη και ράβεται μαζί με άλλες θήκες. Επειδή κάθε ελατήριο είναι ξεχωριστά συσκευασμένο, αντιδρούν ξεχωριστά και κατανέμουν το βάρος του σώματος ανεξάρτητα, όπου συνήθως η πίεση που ασκείται στο ελατήριο στο ένα άκρο του στρώματος μπορεί να επηρεάσει τα ελατήρια στο άλλο άκρο. Αυτό σταματά το "κύλισμα μαζί" και την αίσθηση ότι εκτινάσσεστε από το κρεβάτι κάθε φορά που κινείται ο σύντροφός σας.
Παρέχει ακόμη μεγαλύτερη άνεση λόγω του εξαιρετικά μαλακού στρώματος αφρού που προσθέτει στην άνεση που παρέχεται ήδη από τα ανεξάρτητα ελατήρια τσέπης.