| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Πορτοφολική ελατήρια για μαξιλάρι |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.2~1.5/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπυκνωμένη τυλιγμένη συσκευασία: 10-20PCS/ συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ονομασία του προϊόντος | Πηγή περιτυλιγμένης τσέπης |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 00,9 mm-1,2 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 40,5-5,0 εκατοστά |
| Μέση διάμετρος | 5.2-5.5cm |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 Γύρες |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | 500 PCS |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 50-100g/m2Η μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο/κατασκευαστή μαξιλαριών |
Το Pillow Pocket Sprung είναι σχεδιασμένο κάπως όπως ένα ελατήριο τσέπης στρώματος, επειδή τα μικροσκοπικά ελατήρια τσέπης βρίσκονται στην καρδιά του μαξιλαριού.Αυτά τα ελατήρια παρέχουν ευέλικτη υποστήριξη για να διασφαλιστεί ότι το μαξιλάρι σας δεν θα πέσει ποτέ επίπεδοΠαρόμοια με το στρώμα μας, το στρώμα μας είναι πολύ πιο άνετο.Κάθε ελατήριο περιβάλλεται από την προστατευτική του τσέπη και ολόκληρη η μονάδα ελαστικών περιβάλλεται από μαλακό και άνετο κούφιο ίνδρο.Το μαξιλάρι περιβάλλεται από ένα απαλό καπάκι 100% βαμβακιού που είναι φυσικά αναπνευστικό και δροσερό.
Τα προσαρμοσμένα ελατήρια τσέπης μαξιλαριού μας είναι ένα κορυφαίο στοιχείο κρεβατιού σχεδιασμένο για τα στρώματα άνεσης των υψηλού επιπέδου στρώματα και toppers.1Διάμετρος καλωδίου από χάλυβα 0,0 mmΟι μικροελατήρια αυτά είναι χωριστά ενσωματωμένα σε τσέπες μη υφασμένου υφάσματος, η σχεδίαση αυτή τους επιτρέπει να συμπιέζονται ανεξάρτητα, παρέχονταςΕλάφρυνση της πίεσης με διαμόρφωση του σώματος και απαράμιλλη απομόνωση κίνησηςΕίναι το μυστικό πίσω από πολλά πολυτελή μάρκα στρωμάτων που έχουν μια πλούσια, σύννεφα αίσθηση.