| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Καναπές τσέπης ελατηρίου |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Pocket για Μαξιλάρι Καθίσματος Καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από ανθρακούχο χάλυβα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμο |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |
Τα ελατήρια Pocket είναι γνωστά για την εντυπωσιακή τους ανθεκτικότητα. Τα περιβεβλημένα ελατήρια προστατεύονται καλά, μειώνοντας τον κίνδυνο καθίζησης με την πάροδο του χρόνου. Επιπλέον, η στιβαρή δομή ενισχύει τη διάρκεια ζωής του καναπέ, επιτρέποντάς σας να απολαμβάνετε την άνεσή του για πολλά χρόνια.