| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Ελατήριο τσέπης |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης Στρώματος |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνες | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Ύφασμα Πλέξης | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Στρωμάτων ή Καναπέδων |
Το Ελατήριο Τσέπης μπορεί να προσφέρει μια σειρά από στήριξη με βάση την επιλογή των ελατηρίων. Όσο περισσότερα ελατήρια, τόσο μεγαλύτερη στήριξη, αλλά αν υπάρχει μεγάλη ευκαμψία (συμπιέζεται πολύ εύκολα) στα ελατήρια, αυτό μπορεί να σημαίνει λιγότερη στήριξη της σπονδυλικής στήλης.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()