| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο τσέπης στρώματος |
|---|---|
| Υλικό | Χαλύβδινο σύρμα και ύφασμα |
| Διάμετρος | 1.8mm-2.3mm |
| Διάμετρος ελατηρίου | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος ελατηρίου | 6-25cm |
| Στροφές ελατηρίου | 4-7 στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Τύπος | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος χρώματος | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Χρήση για | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |