| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίου Στρώματος με Ελατήρια Τσέπης Συμπιεσμένα |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |
Ένα στρώμα με ελατήρια τσέπης είναι μια δημοφιλής επιλογή για πολλούς ανθρώπους που θέλουν να βελτιώσουν την ποιότητα του ύπνου τους. Ένα ποιοτικό στρώμα με ελατήρια τσέπης μπορεί να προσφέρει μια σειρά από οφέλη, όπως βελτιωμένη στήριξη, ανακούφιση από την πίεση και απομόνωση κίνησης. Ωστόσο, όπως με κάθε τύπο στρώματος, υπάρχουν και ορισμένα μειονεκτήματα. Θα εξερευνήσουμε τα υπέρ και τα κατά ενός στρώματος με ελατήρια τσέπης, ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε αν είναι η σωστή επιλογή για εσάς.
Τα ελατήρια τσέπης σε ένα στρώμα υψηλής ποιότητας μπορούν να βοηθήσουν στην ομοιόμορφη κατανομή του βάρους, προσφέροντας εξαιρετική άνεση και στήριξη, ανεξάρτητα από τη θέση που κοιμάστε.
Προηγουμένως, αναφέραμε ότι τα ελατήρια τσέπης καλύπτονται με ένα στρώμα από λάτεξ ή αφρό μνήμης για να ενισχύσουν την άνεση του στρώματος. Αυτός είναι ένας σημαντικός παράγοντας που πρέπει να λάβετε υπόψη κατά την αγορά ενός κρεβατιού.