| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ελατήρια τσέπης καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος χάλυβα | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 5.3-6cm |
| Μεσαία διάμετρος | 6.5-7.0cm |
| Ύψος ελατηρίου | 6-18cm |
| Στροφές πηνίων | 5-7 Στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Προσαρμοσμένο στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 200 Τεμάχια |
| Βάρος υφάσματος | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος μήκους | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Λιμάνι FOB | Guangzhou/Shenzhen |