| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Ελατήριο από χάλυβα 1,8mm, δοκιμή 50000 φορές, υψηλής ελαστικότητας, ελατήριο τσέπης για καναπέ
Περιγραφές προϊόντων
| Όνομα προϊόντος | Ελατήρια τσέπης για καναπέ |
| Υλικό αντικειμένων | Χαλύβδινο σύρμα |
| Διάμετρος χάλυβα | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 5,3-6cm |
| Μεσαία διάμετρος | 6,5-7,0cm |
| Ύψος ελατηρίου | 77-229mm (3-9") |
| Στροφές πηνίων | 4-7 στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | 200 τεμάχια |
| Βάρος υφάσματος | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος μήκους | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Λιμάνι FOB | Guangzhou/Shenzhen |
Πώς να τα βρείτε (Λέξεις-κλειδιά για αναζήτηση)
Για να βρείτε προμηθευτές, χρησιμοποιήστε αυτούς τους ακριβείς όρους σε πλατφόρμες B2B όπως το Alibaba, το Made-in-China, ή μέσω
διανομέων προμηθειών επίπλων:
Σχετικά με εμάς
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()