| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Συμπιεσμένο Ελατήριο Στρώματος για Καναπέ |
| Υλικό | Χαλύβδινο Σύρμα |
| Διάμετρος Χάλυβα | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 5.3-6cm |
| Διάμετρος Μέσης | 6.5-7.0cm |
| Ύψος Ελατηρίου | 77-229mm (3-9") |
| Στροφές Ελατηρίων | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Προσαρμόσιμο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 200 Τεμάχια |
| Βάρος Υφάσματος | 65-100g/m² ή Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος Μήκους | Οποιοδήποτε Διαθέσιμο Μέγεθος |
| Επιλογές Χρωμάτων | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Λιμάνι FOB | Guangzhou/Shenzhen |