| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Τμήματα Υλικό | Ατσάλινο σύρμα |
| Διάμετρος χάλυβα | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 5.3-6cm |
| Μέση διάμετρος | 60,5-7,0 cm |
| Υψόμετρο της άνοιξης | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές περιστροφών | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | 200 κομμάτια |
| Βάρος υφάσματος | 65-100g/m2 ή προσαρμοσμένα |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Άλλα, από χάλυβα ή χάλυβα |
| Λιμάνι FOB | Κουάνγκτσοου/Σενζέν |