| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Μονάδα ελατηρίων pocket υψηλής ποιότητας, σχεδιασμένη ειδικά για έπιπλα καναπέ, προσφέροντας ανώτερη υποστήριξη και άνεση.
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίων Pocket για Καναπέ |
| Υλικό | Ατσάλινο σύρμα |
| Διάμετρος ατσαλιού | 1.0mm - 2.3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 5.3cm - 6cm |
| Διάμετρος μέσης | 6.5cm - 7.0cm |
| Ύψος ελατηρίου | 6cm - 25cm |
| Στροφές πηνίου | 4 - 7 στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Προσαρμοσμένο στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 200 τεμάχια |
| Βάρος υφάσματος | 65g/m² - 100g/m² ή κατά παραγγελία |
| Μέγεθος μήκους | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή κατά παραγγελία |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Λιμάνι FOB | Guangzhou |