| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 200PCS |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης για Μαξιλάρι Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1,0mm - 2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4cm - 6,5cm |
| Διάμετρος μέσης | 4,5cm - 7,5cm |
| Ύψος | 6cm - 25cm |
| Στροφές | 4 - 7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Προσαρμοσμένο στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο καναπέδων και κατασκευή |