| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Υψηλής ποιότητας ελατήρια τσέπης σχεδιασμένα ειδικά για την κατασκευή καναπέων, παρέχοντας ανώτερη άνεση, υποστήριξη και αντοχή για εφαρμογές επίπλων.
| Ονομασία του προϊόντος | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή προσαρμοσμένα |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Άλλα, από χάλυβα ή χάλυβα |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο ή κατασκευαστή καναπέδων |
| Τροποποιημένο | Διαπραγματεύσιμα |
Οι κατασκευαστές επιλέγουν τα ελατήρια τσέπης για τους καναπέδες κυρίως για αυξημένη άνεση και ανώτερη υποστήριξη.
Η άνεση, η αντοχή και η οικονομική απόδοση είναι οι βασικοί παράγοντες που καθοδηγούν την επιλογή ελατηρίων στην κατασκευή επίπλων.Ενώ οι επιλογές προϋπολογισμού μπορεί να συμβιβαστούν με τη μακροπρόθεσμη άνεση.
Τα πορτοφόλια μας είναι σχεδιασμένα να απορροφούν τις επιπτώσεις από χρόνια καθημερινής χρήσης, είτε από καθιστή, ξαπλωμένη, είτε από περιστασιακές δυναμικές κινήσεις.ο καναπές σας θα αντέξει τις απαιτήσεις της καθημερινής οικογενειακής ζωής διατηρώντας την δομική ακεραιότητα και την άνεση.