| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Ανθεκτικός κυλινδρισμένος ελαφρύς τσέπης ελαφρύς για κάθισμα μαξιλάρι καναπέ
Περιγραφές προϊόντων
| Ονομασία του προϊόντος | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 Γύρες |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2Η μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |
Τα πλεονεκτήματα του πορτοφόλι του καναπέ
Αυτή η λειτουργία βοηθά στην ανακούφιση των σημείων πίεσης στους γοφούς, τους ώμους, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια, τα πόδια και τα πόδια.ή γόνατα και διατηρεί τη φυσική ευθυγράμμιση της σπονδυλικής στήλης.
Επιπλέον, οι θήκη-ελατήρια καναπέ είναι ιδανικές για πολυπροσωπικά νοικοκυριά, δεδομένων των εξαιρετικών ιδιοτήτων απομόνωσης κίνησης τους.δεν χρειάζεται να ανησυχείτε ότι θα ενοχλήσετε ένα καθισμένο μέλος της οικογένειας ή συγκάτοικο ενώ κινείστε στον καναπέ.
Επιπλέον, η αναπνευστικότητα τους και η ανώτερη ρύθμιση της θερμότητας σε σύγκριση με άλλες τις καθιστούν ακόμη πιο ελκυστικές.που οδηγεί σε πιο δροσερή εμπειρία καθίσματος.