| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα προϊόντος | Ελατήρια τσέπης καναπέ |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) | Διαπραγματεύσιμη |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή κατά παραγγελία |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή κατά παραγγελία |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή καναπέδων |