| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 100 κομμάτια |
| τιμή: | USD 1.4~1.8/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τσέπη ελατήριο για κάθισμα καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm - 2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4 - 6,5 εκατοστά |
| Μέση διάμετρος | 4.5cm - 7.5cm |
| Υψόμετρο | 6cm - 25cm |
| Στροφές | 4 - 7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Προσαρμοσμένο στις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 ή προσαρμοσμένα |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Άλλα, από χάλυβα ή χάλυβα |
| Εφαρμογή | Εταιρεία και κατασκευαστής καναπέων |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | Διαπραγματεύσιμα |