| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 39~50/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |