| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Ελατήριο τσέπης στρώματος |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ελατήρια Τσέπης από Χάλυβα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα 2,3mm με Μη Υφαντό Ύφασμα για Στρώματα
Περιγραφή Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήρια Τσέπης Στρώματος |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μεσαία διάμετρος | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνες | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Στρωμάτων ή Καναπέδων |
Τα ελατήρια τσέπης προσαρμόζονται στο σχήμα του σώματός σας, παρέχοντας πλήρη στήριξη στο σώμα, ειδικά στους ώμους και την πλάτη, διασφαλίζοντας ότι αισθάνεστε άνετα κατά τη διάρκεια του ύπνου. Τα ελατήρια τσέπης βοηθούν επίσης στη μείωση της πίεσης σε περιοχές υψηλής πίεσης, όπως οι ώμοι και η πλάτη.