| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Οι υψηλής ποιότητας μονάδες ελατηρίων pocket για στρώματα προσφέρουν εξαιρετική εργονομική στήριξη και ανθεκτικότητα για εφαρμογές κατασκευής στρωμάτων και καναπέδων.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίων Pocket για Στρώμα |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm - 2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4cm - 6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5cm - 7.5cm |
| Ύψος | 6cm - 25cm |
| Στροφές | 4 - 7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Προσαρμοσμένο στις Απαιτήσεις του Πελάτη |
| Διαμόρφωση Ζωνών | 1/3/5/7 Ζώνες (Προσαρμόσιμες) |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Στρωμάτων και Καναπέδων |