| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Προσαρμοσμένο πλήρες μέγεθος 2,0mm Σιδηροπλέγμα 18cm ύψος λευκό στρώμα τσέπη ελατήριο πηνίο μονάδα
Περιγραφή του προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα κυλίνδρων τσέπης στρώματος |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 Γύρες |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (προσαρμοσμένο) |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2Η μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/παρασκευαστή στρώματος ή καναπέ |
Εσωτερικές ελαστικές τσέπης ποικιλία και άνεση για να ανταποκρίνονται στις υψηλότερες απαιτήσεις.
Τα εσωτερικά ελατήρια τσέπης είναι αφέντες της ευελιξίας: Με την τοποθέτηση των ελατηρίων σε ξεχωριστές τσέπες υφάσματος, παράγονται σειρές ελατηρίων, οι οποίες συνδέονται μεταξύ τους.Τα ελατήρια μέσα στις τσέπες τους είναι σε θέση να κινούνται μεμονωμένα δημιουργώντας έτσι ένα υψηλό επίπεδο εργονομικής προσαρμοστικότητας και επομένως εξαιρετική υποστήριξη του σώματος.