| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Μονάδα Ελατηρίων Τσέπης 2.0mm Μεμονωμένα Ελατήρια Τσέπης Τυλιγμένα
| Όνομα Προϊόντος | Μεμονωμένο Ελατήριο Τσέπης Τυλιγμένο |
| Υλικό | Σύρμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα #70 |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 5.5-6.3cm |
| Διάμετρος Μέσης | 6.5-7cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 5-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Ζώνες | 3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό Ύφασμα | 55-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Στρωμάτων |
| Χαρακτηριστικό | Ελατήριο Bonnell | Ελατήριο Τσέπης |
| Σχήμα Ελατηρίου | Συνδεδεμένα ελατήρια | Μεμονωμένα ελατήρια τσέπης |
| Απαλότητα | Απαλό μόνο όταν προστίθεται ένα στρώμα αφρού | Πιο απαλό από το ελατήριο Bonnell |
| Ψύξη | Λιγότερο | Μέσος όρος |
| Σφιχτότητα | Εξαρτάται από τον αριθμό των ελατηρίων | Εξαρτάται από τον αριθμό των ελατηρίων |
| Υποαλλεργικό | ΟΧΙ | ΟΧΙ |
| Οσμή | Χωρίς άσχημη μυρωδιά | Χωρίς άσχημη μυρωδιά |
| Στήριξη άκρων | Ναι | Ναι |
| Αναπήδηση | ΟΧΙ | Ναι |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()