| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίων Στρώματος Pocket Spring 3 Ζωνών |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6,5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² Ή Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε Ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για Εργοστάσιο/Κατασκευαστή Στρωμάτων ή Καναπέδων |
Αριθμός Ελατηρίων Υψηλής Πυκνότητας
500–700 ελατήρια/μονάδα για μεγέθη queen/king, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφη κατανομή βάρους και ανακούφιση από την πίεση.
Μοντέρνος Σχεδιασμός
Σχεδιασμένο για υβριδικά στρώματα (συμβατό με αφρό μνήμης, λάτεξ ή ψυκτικά τζελ).
Το διαπνέον υλικό της θήκης ενισχύει τη ροή του αέρα, μειώνοντας τη συσσώρευση θερμότητας.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()