| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20pcs |
| τιμή: | USD 39~50/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίων Pocket |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από ανθρακούχο χάλυβα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Μεσαία Διάμετρος | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ζώνες | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |
Ειδικά σχεδιασμένο για στρώματα queen και king size, αυτό το καινοτόμο σύστημα ελατηρίων συνδυάζει εξαιρετική υποστήριξη, απομόνωση κίνησης και ανθεκτικότητα. Ιδανικό για πολυτελή και ορθοπεδικά στρώματα, το γενναιόδωρο ύψος των 18cm εξασφαλίζει βαθιά υποστήριξη και ενισχυμένη άνεση, ενώ οι ανεξάρτητες θήκες παρέχουν ακριβή προσαρμογή στο περίγραμμα του σώματος.