| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| τιμή: | USD 39~50/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P |
Οι μονάδες ελατηρίων τσέπης υψηλής ποιότητας για στρώματα κατασκευάζονται από χάλυβα υψηλής ποιότητας και προσφέρουν πλήρη προσαρμογή για να καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Μονάδα Ελατηρίων Τσέπης για Στρώματα |
| Υλικό | Σύρμα από Χάλυβα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm-2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4-6.5cm |
| Διάμετρος Μέσης | 4.5-7.5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 Στροφές |
| Αριθμός Ελατηρίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη |
| Ζώνες | 1/3/5/7 (Προσαρμόσιμες) |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε διαθέσιμο μέγεθος |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή προσαρμόσιμο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |