| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | MTT-054 |
| MOQ: | 20PCS |
| τιμή: | USD 15~25/PCS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευή σε κυλίνδρους: 10-20PCS/pack, Συσκευή σε συμπιεσμένη μορφή: 10-15PCS/pack. |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
Μονάδες ελατηρίων τσέπης υψηλής ποιότητας σχεδιασμένες για ανώτερη απόδοση στρώματος και προσαρμοσμένες ζώνες στήριξης.
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα ελατηρίων τσέπης προς πώληση |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος σύρματος | 1,0mm-2,3mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Διάμετρος μέσης | 4,5-7,5cm |
| Ύψος | 6-25cm |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός πηνίων | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Ζώνη | 1/3/5/7 (Προσαρμοσμένο) |
| Υφαντό ύφασμα | 65-100g/m² ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Για εργοστάσιο/κατασκευαστή στρωμάτων ή καναπέδων |
Η μονάδα ελατηρίων τσέπης διαθέτει διάμετρο πηνίου 6-7cm κατασκευασμένη από σύρμα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα 70#, εξασφαλίζοντας εξαιρετική αντοχή και ανθεκτικότητα για αξιόπιστη στήριξη του σώματος.
Το Yirilom Mattress Pocket Spring είναι πιστοποιημένο κατά SGS και κατασκευάζεται στην Κίνα, προσφέροντας αξιόπιστη ποιότητα και προσαρμόσιμες λύσεις για διάφορες εφαρμογές.
Ιδανικό για ξενοδοχεία, ξενώνες, χώρους φιλοξενίας και οικιακή χρήση. Το προσαρμόσιμο μέγεθος το καθιστά κατάλληλο για διάφορους χώρους από μικρά διαμερίσματα έως μεγάλα υπνοδωμάτια.