| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Τσέπη ελατήριο για μαξιλάρι καναπέ |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.48-1.50USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συμπίεση ή τυλίγμα |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Όνομα Προϊόντος | Ελατήριο Τσέπης για Καναπέ |
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα |
| Διάμετρος Σύρματος | 1.0mm - 2.3mm |
| Διάμετρος Κεφαλής | 4cm - 6.5cm |
| Διάμετρος Μέσος | 4.5cm - 7.5cm |
| Ύψος | 6cm - 25cm |
| Στροφές | 4 - 7 Στροφές |
| Αριθμός Πηνίων | Προσαρμοσμένο στις Απαιτήσεις του Πελάτη |
| Υφαντό Ύφασμα | 65-100g/m² ή Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε Μέγεθος Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε ή Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Συμπιεσμένο και Τυλιγμένο |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο Καναπέδων / Κατασκευαστής Επίπλων |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | Διαπραγματεύσιμη |