| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Pocket Spring For Sofa |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:15-30PCS/Pack,Compressed Packing:15-30PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Μια σπείρα ελατήριας τσέπης 1,8 mm είναι μια μεμονωμένη, σχήμα ωρολογίου άνοιξης που περιβάλλεται στην δική της τσέπη υφάσματος.1.8mmη προδιαγραφή αναφέρεται στο πάχος (διαμέτρο) του ατσάλινου σύρματος που χρησιμοποιείται για την κατασκευή των ελαστικών.προσφέροντας μια εξαιρετική ισορροπία υποστήριξης και αντοχής για μαξιλάρια καναπέ και πυρήνες καθίσματος.
| Ονομασία του προϊόντος | Πορτοφολιές του καναπέ εσωτερική μονάδα ελατήρια |
|---|---|
| Υλικό | Σύρμα από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
| Διάμετρος σύρματος | 10,0 mm-2,3 mm |
| Διάμετρος κεφαλής | 4-6,5cm |
| Μέση διάμετρος | 40,5-7,5 εκατοστά |
| Υψόμετρο | 6-25 εκατοστά |
| Στροφές | 4-7 στροφές |
| Αριθμός σπείρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Τροποποιημένο | Να διαπραγματευτούμε. |
| Υφάσματα από υφαντικές ύλες | 65-100g/m2 Ή μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος | Οποιοδήποτε μέγεθος είναι διαθέσιμο |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευή | Συμπίεση και τυλίγμα |
| Εφαρμογή | Για το εργοστάσιο ή τον κατασκευαστή καναπέων |