| Επωνυμία Μάρκας: | Yirilom |
| Αριθμός μοντέλου: | Sofa Pocket Spring |
| MOQ: | 100PCS |
| τιμή: | 1.4~1.8USD |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Rolled Packing:10-20PCS/Pack,Compressed Packing:10-15PCS/Pack. |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Τύπος ελατήριας | Τσέπη ελατήρια |
|---|---|
| Μέση διάμετρος | 6.5cm - 7.0cm |
| Διάμετρος πυρήνα | 6cm - 7cm |
| Διάμετρος χάλυβα | 1.6mm |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο από την SGS |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 100 PCS |
|---|---|
| Διάταξη τιμών | 1,40 - 1,80 δολάρια ΗΠΑ |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 ημέρες |
| Ετήσια ικανότητα εφοδιασμού | 8,000,000 PCS |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
| Τύπος συσκευασίας | Ποσότητα ανά συσκευασία |
|---|---|
| Συσκευή με κυλίνδρους | 10-20 PCS |
| Συμπυκνωμένη συσκευασία | 10-15 PCS |